Podat přihlášku

Dare to be

FREE AWESOME CREATIVE SUCCESSFUL CURIOUS ADVENTUROUS

První americká škola
v Česku je tady 

American Academy in Prague je tu pro ty, kteří hledají změnu. Pro ty, kteří se nebojí odlišit. Pro ty, kteří chtějí něco opravdu dokázat. Naším cílem je vytvořit vzdělávací prostředí, ve kterém si studenti sami zvolí, co chtějí studovat, budou moct následovat své sny a objevovat nové příležitosti. Naší úlohou je jim v tom pomáhat a vést, aby dosáhli svého plného potenciálu. Protože naším největším úspěchem jsou úspěchy studentů.

Poznejte tým, který stojí za American Academy in Prague.

Brandon Moseley

Headmaster

Suzanne Aldana

Dean

Ondřej Kania

Co-Founder

Tomáš Jízdný

Co-Founder

 

Věříme, že každý člověk má sílu změnit svět. K tomu však potřebuje kvalitní vzdělání, zdravé sebevědomí a komplexní myšlení. Toho dosáhneme díky našemu americkému know how, modernímu přístupu a projektové výuce.

 
Hot topic

Na naší škole: jediná česká politická debata v angličtině

Andrej Babiš, Jan Hamáček a Luděk Niedermayer si otestovali svou angličtinu v přímém přenosu na naší škole American Academy in Prague.

Zjistit více
číst více

Druhý den otevřených dveří - 22. 4.

1. 2.
2017

číst více

Den otevřených dveří - 10. 6.

1. 2.
2017

číst více

Poznejte našeho nového ředitele

15. 12.
2016

číst více

Aktualita 2

15. 12.
2016

číst více

Aktualita 3

15. 12.
2016

číst více

Aktualita 4

8. 12.
2016

Všechny novinky

Zmínili se o nás

Den otevřených dveří

na American Academy in Prague

Pořád hledáte perfektní školu? Chtěli byste se dozvědět více o American Academy in Prague? Naplánujte si individuální schůzku.

Připravíme pro vaši rodinu speciální prohlídku školy, vysvětlíme vám naše výukové metody a představíme vám část našeho týmu. Schůzky proběhnou na naši škole na adrese Svatoslavova 333/4 v sobotu 10. 6. od 10:00 do 13:00.

Registrovat se
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.