Podat přihlášku

Dare to be

FREE AWESOME CREATIVE SUCCESSFUL CURIOUS ADVENTUROUS

Vize ředitele American Academy

Hlavním cílem American Academy je vzdělávat studenty tak, aby byli schopni uspět v jakémkoliv oboru, který si zvolí. Díky správně postaveným studijním osnovám, poskytuje AA studentům příležitost objevovat a specializovat se, nalézt svůj talent a využít ho. Za pomoci tematické a projektové výuky přivádíme akademické koncepty k životu a dáváme jí reálné uplatnění, které zvyšuje zapojení a pochopení zúčastněných studentů.

Coby řediteli American Academy, je mi ctí pracovat se studenty z celého světa. Obdivuji jejich cíle, které jsou stejně odlišné jako jejich životní příběhy. Oceňuji sny a touhy každého jednoho studenta. A společně s naším vzdělávacím týmem je podporujeme a stavíme před výzvy na jejich cestě k úspěchu.

V AA děláme všechno, abychom našim studentům dopřáli příležitost prožít si výsledky svého vzdělávacího úsilí. Naše projekty nabízejí příležitosti pro rozvíjení vůdčích schopností a pro integraci osobních zájmů do našich akademických plánů. Nesčetné množství talentů, které v sobě naši studenti nalézají, a schopnost stále zvyšovat očekávání svých učitelů, spolužáků a celé školní komunity, je neuvěřitelně strhující. Prohlédněte si naše webové stránky a zjistěte víc o vzrušující budoucnosti, kterou si naši studenti připravují na American Academy.

Brandon B Moseley

Jak
vyučujeme

Přinášíme vám to nejlepší z amerického vzdělávání. Na školách American Academy se zaměřujeme na individualitu každého studenta. Mají tak svobodu ve výběru předmětů. Naší prioritou je připravit studenty na úspěšný život, budovat jejich sebevědomí a rozvíjet jejich talent. To děláme skrze reálné projekty a tematickou výuku.

Více o studiu

Naše
školy

Připravujeme pro naše studenty školní prostředí podobné tomu ve Spojených státech. Přinášíme do Prahy, Bratislavy a Brna, školu, která je ve střední Evropě zcela výjimečná. Věříme, že jen ve velmi osobní a otevřené atmosféře se můžou studenti plně rozvíjet. Podívejte se, jak to u nás vypadá.

ŠKOLNÍ ROK 2018/19

otevřeli jsme přihlášky

Podat přihlášku
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.