Podat přihlášku

Dare to be

FREE AWESOME CREATIVE SUCCESSFUL CURIOUS ADVENTUROUS

Vize ředitele American Academy 

Hlavním cílem American Academy je vzdělávat studenty tak, aby byli schopni uspět v jakémkoliv oboru, který si zvolí. Díky správně postaveným studijním osnovám, poskytuje AA studentům příležitost objevovat a specializovat se, nalézt svůj talent a využít ho. Za pomoci tematické a projektové výuky přivádíme akademické koncepty k životu a dáváme jí reálné uplatnění, které zvyšuje zapojení a pochopení zúčastněných studentů.

Poznejte tým, který stojí za American Academy in Prague.

Brandon Moseley

Headmaster

Ondřej Kania

Co-Founder

Tomáš Jízdný

Co-Founder

 

Věříme, že každý člověk má sílu změnit svět. K tomu však potřebuje kvalitní vzdělání, zdravé sebevědomí a komplexní myšlení. Toho dosáhneme díky našemu americkému know how, modernímu přístupu a projektové výuce.

 
Hot topic

Na naší škole: jediná česká politická debata v angličtině

Andrej Babiš, Jan Hamáček a Luděk Niedermayer si otestovali svou angličtinu v přímém přenosu na naší škole American Academy in Prague.

Zjistit více
číst více

Haunted house na AAP

15. 11.
2017

číst více

Poznejte našeho nového ředitele

9. 3.
2017

Všechny novinky

Zmínili se o nás

Den otevřených dveří

na American Academy in Prague

Pořád hledáte perfektní školu? Chtěli byste se dozvědět více o American Academy in Prague? Naplánujte si individuální schůzku.

Připravíme pro vaši rodinu speciální prohlídku školy, vysvětlíme vám naše výukové metody a představíme vám část našeho týmu. Schůzky proběhnou na naši škole na adrese Svatoslavova 333/4 v sobotu 10. 6. od 10:00 do 13:00.

Registrovat se
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie (další informace). Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.